Praha - Karlštejn Tour 2012

Praha - Karlštejn Tour 2012

Fotky ze závodu Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2012 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Ideální závodní počasí, teplota příjemná, trať dobře připravena - to vše umožnilo více než 1300 závodníkům k úspěšnému zdolání své zvolené tratě. Na výběr byly tři délky tratě a to 50 km, 33 km, 24 km a samozřejmě dětské závody.

Výsledky Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2012 k nahlédnutí zde

Foto Praha - Karlštejn Tour 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

 

Fotky ze závodu Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ve startovních číslech nejsou písmena značící délku tratě, takže nezadávat písmena, ale pouze čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci bez startovního čísla, doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6016 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.