Praha - Karlštejn Tour 2011

Praha - Karlštejn Tour 2011

Fotky ze závodu Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2011, který byl samozřejmě součástí seriálu Kolo pro život jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. I letošní rok se povedl a to hlavně počasím, které se vydařilo víc než ideálně .o) Vše opět začalo a skončilo na okruhu v Chuchli a krásná letní příroda umocnila celkem krásný závod.

Výsledky ze závodu jsou k vidění zde

Foto Praha - Karlštejn tour 2010, 2009, 2008, 2007.

 

Fotky ze závodu Praha - Karlštejn Tour 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Doprovodná motorka, závodníci s nečitelným číslem, účastníci bez čísla, příroda kde jste jeli.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4552 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.