Plzeňský půlmaraton 2016

Plzeňský půlmaraton 2016

Fotky ze závodu ČEZ Plzeňský půlmaraton 2016 - memoriál Onči Krásného jsou roztříděné dle startovních čísel všech účastníků a připravené k prohlédnutí i objednání. I letošní zázemí bylo v centru Plzně přímo na náměstí a opět celou akci rozběhl Gühring rodinný běh.

Pro všechny zájemce je i letos připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu ČEZ Plzeňský půlmaraton 2016 nahlédnutí na stránkách Pro Sport Activities.

Foto Plzeňský 1/2 maraton 2015, 2014, 2013 a 2012

 

Fotky ze závodu ČEZ Plzeňský půlmaraton 2016 - memoriál Onči Krásného jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo přesně tak jak jste je měli na sobe. Štafety za číslo doplní i písmeno. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, Gühring rodinný běh, pořadatelé, elitní běžci, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3540 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.