Hervis Plzeňský půlmaraton 2012

Hervis Plzeňský půlmaraton 2012

Fotky z pátého ročníku závodu Hervis Plzeňský půlmaraton - memoriál Onči Krásného - Mistrovství Plzeňského kraje v půlmaratonu mužů a žen jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nádherné slunečné počasí pokazil snad jen vítr, který znepříjemňoval účastníkům 3 okruhy.

Pro zájemce máme připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem, dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Plzeňský půlmaraton 2012 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu Hervis Plzeňský půlmaraton 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start všech závodů, pořadatelé, diváci, rodinný běh, závody koloběžek, závodníci s nečitelným startovním číslem, vyhlášení vítězů.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4567 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.