Plzeňský půlmaraton 2013

Plzeňský půlmaraton 2013

Fotky ze závodu Hervis Plzeňský půlmaraton 2013 - memoriál Onči Krásného, Mistrovství Plzeňského kraje v půlmaratonu mužů a žen jsou roztříděmé a připravné k prohlédnutí i objednání přímo zde. Sobotní závod odstartoval nezávodní Rodinný běh VZP, následováný závodem koloběžek KOLOBĚHran a poslední start byl Hervis Plzeňský půlmaraton a závod firemních štafet.

Pro zájemce máme připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem, dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Plzeňský půlmaraton 2013 k nahlédnutí zde

Foto plzeňský půl maraton zde.

 

Fotky ze závodu Hervis Plzeňský půlmaraton 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek jsou všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení. Rodinný běh VZP, závody koloběžek KOLOBĚHran, vyhlášení nejrychlejších, pořadatelé, start závodu, příroda kolem. Závodníci štafet jsou zde také a musejí zadat své startovní číslo včetně písmena štafety .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6722 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.