Pečecká desítka 2013

Pečecká desítka 2013

Fotky ze závodu Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní počasí přitáhlo na start zatím rekordní počet běžců. Více o závodu se dočtete na BĚHEJ.COM.

Pro všechny zájemce je připraven pamětní list s Vámi vybranou fotkou, dosaženým časem podle výsledkové listiny a samozřejmě vaším jménem.

Výsledky Pečecká desítka 2013 k nahlédnutí zde

Foto Pečecká desítka 2012 a 2011

 

Fotky ze závodu Pečecká desítka 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Za prohlédnutí určitě stojí všichni běžci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé, mezi závodníky běžel také pejsek, zahajovali bubeníci, zázemí závodu, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3353 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.