Pečecká desítka 2012

Pečecká desítka 2012

Fotky ze závodu Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka, který byl i letos součástí běžeckého seriálu Mizuno Running Cup jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. I letošní výsledky ovlivnil při zpáteční cestě protivítr, který ubíral všem sil a rychlost.

Výsledky ze závodu Pečecká 10 k vidění zde

Foto Pečecká 10 2011

 

Fotky ze závodu Pečecká 10 - Memoriál Jardy Kvačka jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek jsou všichni s nečitelným startovním číslem po vyfocení, diváci, cíl, vyhlášení nejrychlejších a moderátor Aleš Valenta.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3062 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.