Pečecká desítka 2011

Pečecká desítka 2011

Fotky z druhého závodu MIZUNO RUNNING CUP - MRC 2011 a to konkrétně ze závodu Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka jsou připraveny k prohlédnutí zde. Sobotní závod doprovázelo krásné slunné počasí a nebýt toho větru, bylo by vše ideální .o) Výsledky ze závodu jsou k nahlédnutí Pečecká desítka jsou zde

 

Fotky ze závodu Pečecká desítka 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni ti kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, pořadatelé, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1867 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.