Orlík Tour 2012

Orlík Tour 2012

Fotky ze závodu Orlík Tour Kooperativy jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník měl původně ztížit déšť ale vše dopadlo naprosto ideálně, teplota pohodová, déšť se nakonec nedostavil a trať byla technická s kulturní vložkou na konci závodu .o)

Výsledky Orlík Tour Kooperativy 2012 k nahlédnutí zde

Foto Orlík Tour 2011, 2010, 2009, 2008

 

Fotky ze závodu Orlík Tour 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Nejsou rozdělené tratě, takže se vám ukáže i závodník se stejným číslem z jiné délky trasy... Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Plné parkoviště, diváci, pořadatelé, Orlík a všichni co měli po vyfocení nečitelné číslo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5767 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.