Orlík Tour 2011

Orlík Tour 2011

Fotky ze závodu Orlík Tour Kooperativy jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. I letos se jeli dvě kola a ti co neměli tolik odvahy si to objeli jendou a také to stačilo .o) Nádherný prvek Ostrov v přehradě byl zařazen po delší době opět a pro diváky to bylo velmi atraktivní místo :o)

Výsledky ze závodu Orlík Tour jsou k vidění zde.

Foto z Orlík Tour ze starších ročníků 2010, 2009, 2008

 

Fotky ze závodu Orlík Tour 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, účastníci bez čísla, krásná příroda kudy se jelo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5096 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.