Orlík Tour České spořitelny 2008

V sobotu 03.05.08 se jel první závod z populárního seriálu Kolo pro život, kde jsme letos nechyběli, a proto máte možnost kouknout na fotky z Orlík Tour České spořitelny. Jak samotný název napovídá, jelo se v těsné blízkosti Orlické přehrady s řadou výhledů na vodní hladinu. Nádherná lokalita Orlické přehrady dokázala přilákat také jezdce, kterým nejde jen o výsledek, ale také radost z pohybu a setkání s přáteli. V pravé poledne se tak na startovní rovince před hotelem srovnalo do dlouhé řady osm stovek závodnic a závodníků.

 

Fotky z Orlík Tour jsou roztříděné podle startovních čísel závodníků a pak pro lepší orientaci dle následujících slov: plachetnice, pořadatelé, slečna, pád, přehrada, motorkář, exhibice, nic (závodník s nečitelným číslem, nebo bez čísla).

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5275 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.