Orlický půlmaratón volně 2013

Orlický půlmaratón volně 2013

Fotky ze sobotního závodu Orlický půlmaratón 2013 - volně jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní teplotní nadílka byla v sobotu doprovázena hustou mlhou a pro nedostatek sněhu se závodníci podívali na vrcholky Orlických hor.

Výsledky Orlický půlmaraton volně k nahlédnutí na stránkách časomíry Chapmionchip.

Foto Orlický půlmaratón volně rok 2012, 2011, 2010.

 

Fotky ze závodu Orlický půlmaratón volně - sobota 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než třímístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, dětské závody - a ve vyhlášení nejrychlejších jsou také děti.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 921 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.