Orlický půlmaratón volně 2011

Orlický půlmaratón volně 2011

Fotky ze závodu Orlický půlmaratón, který se jel v sobotu volnou technikou jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. I tento závod se jel letos v seriálu běžeckých závodů SkiTour 2011 a to jako třetí v pořadí.

Fotky ze závodu Orlický půlmaratón volně 2010

Jako upomínku jsme pro Vás připravili možnost objednání pamětního listu s vaším jménem a dosaženým časem.

 

Fotky ze závodu Orlický půlmaratón volně jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Celý závod odstartoval samozřejmě na stadionu, kde se po závodě dekorovali vítězové. Závodníci, kteří měli při focení nečitelné číslo, diváci, nebo lidé na běžkách bez čísla, mají samozřejmě také nějaké fotky. A protože měli dětské závody stejnou číselnou řadu jako dospělí, některé fotky jsou oddělené.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3235 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.