Orlický půlmaratón volně 2012

Orlický půlmaratón volně 2012

Fotky ze závodu Orlický půlmaratón, který se jel v sobotu volnou technikou jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. I tento závod se jel letos v seriálu běžeckých závodů SkiTour 2012 a to jako čtvrtý v pořadí.

Výsledky ze závodu Orlický půlmaratón volně 2012 jsou k vidění na stránkách časomíry ChampionChip.cz

Foto ze závodu Orlický půlmaratón volně 2011, 2010

 

Fotky ze závodu Orlický půlmaratón volně - sobota 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než třímístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, účastníci bez čísla, start závodu, cíl, diváci, pořadatelé, vyhlášení výtězů. Popsané jsou i dětské závody, musí se za startovní číslo napsat písmeno d např: 85d

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1883 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.