NIGHT RUN PRAHA 2016

NIGHT RUN PRAHA 2016

Fotky ze závodu AVON BĚH PRAHA 2016 a NN NIGHT RUN PRAHA 2016 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Sobotní závody rozběhly dětské a rodinné závody a pak v šeru již startovali ženy na svých 5 km následovány hlavním závodem na 10 km.

Pro všechny účastníky máme připravený PAMĚTNÍ list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu NIGHT RUN Praha 2016 k nahlédnutí u časomíry

Foto ze starších NIGHT RUN PRAHA 2015, 2014

 

Fotky ze závodu AVON BĚH PRAHA a NN NIGHT RUN PRAHA 2016 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6315 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.