Night Run Praha 2014

Night Run Praha 2014

Fotky ze závodu série NIGHT RUN PRAHA 2014 jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Sobotní večerní závod odstartoval dětský závod RWE KIDS CUP 2014, následoval vystoupením taneční skupiny a pak už se jen setmělo a běhalo se a běhalo .o)

Pro všechny účastníky máme připravený PAMĚTNÍ list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu NIGHT RUN Praha 2014 k nahlédnutí zde

Fotky z předešlých závodů Night Run BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ

 

Fotky ze závodu NIGHT RUN 2014 PRAHA jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start závodů a účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - určitě stojí za prohlédnutí.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3322 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.