dětský závod NIGHT RUN PRAHA 2016

dětský závod NIGHT RUN PRAHA 2016

Fotky ze sobotních běhů DĚTSKÉ ZÁVODY INNOGY KIDS CUP a BOSCH FAMILY RUN jsou připraveny k prohlédnutí i objednání. Sobotní odpoledne rozběhali děti v krásném počasí které vydrželo až do večera.

I pro malé závodníky je možnost objednat si PAMĚTNÍ list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu DĚTSKÉ ZÁVODY INNOGY KIDS CUP 2016 k nahlédnutí u časomíry

Foto dětské závody NIGHT RUN - Praha 2015, 2014

 

Fotky z DĚTSKÉ ZÁVODY INNOGY KIDS CUP a BOSCH FAMILY RUN jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1658 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.