NIGHT RUN 2014 HRADEC KRÁLOVÉ

NIGHT RUN 2014 HRADEC KRÁLOVÉ

Fotky z prvního závodu série NIGHT RUN a to konkrétně závodu NIGHT RUN 2014 HRADEC KRÁLOVÉ jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí přímo zde. První závod dse povedl na výbornou, nálada všech účastníků pohodová, počasí vyšlo ideálně a trať kolem Labe byla příjemná.

Pro všechny účastníky máme připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu NIGHT RUN 2014 HRADEC KRÁLOVÉ zde

 

Fotky ze závodu NIGHT RUN 2014 HRADEC KRÁLOVÉ jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - určitě stojí za prohlédnutí, město kde se běželo, zázemí závodu.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1482 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.