NIGHT RUN 2014 BRNO

NIGHT RUN 2014 BRNO

Fotky ze závodu série Night RUN Brno 2014 jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Již třetí v pořadí byla tato zastávka v Brně a myslím že velmi povedená. Počasí se opět povedlo a výborné zázemí na koupališti Riviera se muselo líbit všem .o)

Pro všechny účastníky máme připravený PAMĚTNÍ list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu NIGHT RUN Brno 2014 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu NIGHT RUN 2014 BRNO jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, start závodů, dekorování nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 977 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.