Manitou Železné hory 2012

Manitou Železné hory 2012

Fotky ze závodu MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY CHRUDIM ČESKÉ SPOŘITELNY 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos se jelo po nových tratích, zkrátila se délka hlavního závodu. Na výběr byli opět tři délky 60 km, 36 km a 17 km pro rodiny s dětmi.

Výsledky ze závodu MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY CHRUDIM ČESKÉ SPOŘITELNY 2012 jsou k vidění zde

Foto Manitou Železné hory 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 a 2006

 

Fotky ze závodu Manitou Železné hory 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ve startovních číslech nejsou písmena značící délku tratě, takže nezadávat písmena, ale pouze čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Doprovodná motorka, účastníci bez startovního čísla, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, příroda kolem tratě.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2870 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.