MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY 2011

MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY 2011

Fotky ze závodu MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY CHRUDIM ČESKÉ SPOŘITELNY 2011, který byl i letos součástí seriálu kolo pro život jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní počasí se vyvedlo, start zůstal na náměstí, cíl na stadionu a malé změny v trase nikomu nevadily :o)

Výsledky ze závodu jsou k vidění na stránkách časomíry.

Foto ze závodu MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY z roku 2010, 2009, 2008, 2007, 2006

 

Fotky ze závodu MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY CHRUDIM ČESKÉ SPOŘITELNY 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Chrudim, schody, diváci, doprovodná motorka, pořadatelé, příroda, cíl, závodníci s nečitelným číslem po vyfocení a účastníci bez startovního čísla.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2832 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.