Manitou Železné hory 2010

Fotky ze závodu Manitou Železné hory Škoda Auto jsou připraveny ke shlédnutí přímo zde. Sobotní deštivé počasí, které bylo ještě horší než rok předtím, neodradilo před startem skoro tisícovku závodníků a závodnic .o) Trasa byla rozdělena na tři délky 20 km - Fitness jízda, 50 km a 115 km pro velké bikery srdcaře :o) Fotky z roku 2009, 2008, 2007 a 2006

 

Fotky ze závodu Manitou Železné hory jsou rozdělené dle startovních čísel závodníků a závodnic :o) Závod začal samozřejmě sjezdem schodů, kde se jelo i šlo... Doprovodné motorky samozřejmě museli uhánět před davem závodníků. Někteří nadšenci si jeli trať prohlédnout jen jako doprovod bez čísla, někteří měli vlivem bahna číslo nečitelné. Závodu se účastnili jak černí koně tak i náš spřátelený oddíl SP kolo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1885 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.