Karlovarský AM bikemaraton 2012

Karlovarský AM bikemaraton 2012

Fotky ze závodu Karlovarský AM Bikemaraton Škoda Auto jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník změnil zázemí, trochu tratě závodu, ale super technické věci zůstaly, dokonce přibyly brody a počasí bylo opět víc než letní .o) Letos jsme fotili ve čtyřech na nových místech .o))

Výsledky Karlovarský AM Bikemaraton k nahlédnutí zde

Fotky Karlovarský AM Bikemaraton 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 a 2005.

 

Fotky ze závodu Karlovarský AM Bikemaraton Škoda Auto 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ve startovních číslech nejsou písmena značící délku tratě, takže nezadávat písmena, ale pouze čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, motorka, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3635 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.