Karlovarský AM bike maraton ČS 2007

25.8.2007 se jel již osmý ročník Karlovarského AM bikemarathonu České Spořitelny a musel se všem zúčastněným líbit. Pozitivní dojem ze závodu jistě nezkazil ani kratičký bahnitý úsek :-) a počasí vyšlo na výbornou. Tahle akcička, která se každým rokem zlepšuje byla naprosto skvělá a kdo přijel neprohloupil. Kdo přijede za rok neprohloupí též a parádně si zabikuje po lázeňských lesích Karlových Varů. Více info z akce zde. Fotky z AM bikemaratonu z roku 2006 a 2005.

 

Fotky jsou opět roztříděné podle startovních čísel závodníků a pak dále dle těchto klíčových slov: nic (tam jsou všichni kteří neměli na fotce čitelné číslo, nebo jej neměli vůbec), start, moto. pořadatelé, doprovod, toyota, děti, časomíra, moderátor, divadlo, březová, mladík, slečna, vyhlašení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3997 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.