Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto 2011

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto 2011

Fotky ze závodu Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto 2011 jsou k vidění i objednání přímo zde. Fotky jsou z několika míst z tratě focené dvěma fotografy, takže by se měl najít každý .o) Sjezdík z Diany byl zajímavý na pohled a ten strom přímo v pravoúhlé zatáčce dole budil respekt i u rychlých sjezdařů .o)

Výsledky ze závodu Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto jsou k vidění zde.

Foto ze starších ročníků Karlovarský AM bikemaraton 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, účastníci bez čísla, cíl závodu, diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3168 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.