Šumavský SKIMARATON 2012

Šumavský SKIMARATON 2012

Fotky z nedělního závodu Šumavský SKIMARATON Kooperativy jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí přímo zde. Nedělní závod se jel klasickou technikou a závodníci měli na výběr ze dvou tratí 40 km a 20 km. Nedělní šumavské počasí bylo pravý opak soboty. Vítr, sněhová nadílka spojená s deštěm dala všem pořádně zabrat .o) Všichni kdo úspěšně dojeli do cíle na teplé jídlo a čaj zvítězili.

Výsledky Šumavský SKIMARATON k vidění zde

Foto Šumavský SKIMARATON 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004

 

Fotky ze závodu Šumavský SKIMARATON jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3882 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.