Šumavský SKIMARATON 2011

Šumavský SKIMARATON 2011

Fotky z nedělního závodu Šumavský skimaraton jsou připraveny k prohlédnutí zde. Nedelní počasí již nebylo tak lákavé jako v sobotu, ale i přesto se závodilo na tratích s délkou 23 km a 43 km a trať byla připravena myslím dost dobře. Výsledky Šumavského Skimaratonu 2011

Fotky ze Šumavského skimaratonu z roku 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004

 

Fotky ze Šumavského skimaratonu jsou roztříděné pro lepší orientaci dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Největší skupina fotek jsou závodníci s nečitelným číslem, další velká sada fotek jsou návštěvníci tratí bez čísla a nějaké fotky jsou krajina kde se projíždělo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 7120 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.