ŠKODA BIKE marathon 2013

ŠKODA BIKE marathon 2013

Fotky ze závodu ŠKODA BIKE marathon 2013 jsou roztříděné a připravenék prohlédnutí i objednání přímo zde. Déšť v celém týdnu způsobil, že trať byla dost podmáčená a bahenní lázně si musel užít každý .o) Bylo jedno jestli se jelo nahoru, nebo dolů z kopce, klouzalo to všude stejně... Vítězem se stal domácí závodník SPĚŠNÝ Milan a první žena v cíli byla HAŠKOVÁ Eva.

Kompletní výsledky k nahlédnutí zde.

Pro všechny zájemce je letos nově připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranu fotkou, Vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Foto ŠKODA BIKE marathon 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006.

 

Fotky ze závodu ŠKODA BIKE marathon 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem - vzhledem k bahnu je tam opravdu dost fotek..., start závodu, schody, jednokolka, dětský závod s rodiči a nejpočetnější team na trati Pit Stop Klatovy.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2917 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.