ŠKODABIKE marathon 2012

ŠKODABIKE marathon 2012

Fotky ze závodu ŠKODABIKE marathon 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání zde. Již devátý ročník tohoto závodu si získal určitě místo v kalendáři plzeňských bikerů všech věkových kategorií. Trať se malinko změnila, ale stále zůstala délka 60 km, 30 km a 6 km pro rodiče s dětmi, stále zůstaly na trase hrad Radyně i se sjezdem, zámek Kozel a zříc. Hradu Lopata .o)

Výsledky ŠKODABIKE marathon 2012 zde

Foto ŠKODABIKE marathon 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006

 

Fotky ze závodu ŠKODABIKE marathon 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek jsou rodiče s dětmi, kteří neměli startovní čísla a musejí na fotkách poznat sami... Start, závodníci s nečitelným startovním číslem, účastníci bez čísla, příroda kolem trati, pády ve sjezdu, cíl, vyhlášení vítězů, PitStop team.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2973 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.