půl maraton Karlovy Vary - DM rodinný běh 2017

půl maraton Karlovy Vary - DM rodinný běh 2017

Fotky z prvního závodu DM rodinný běh - Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2016 jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. 3 km dlouhá trasa nesoutěžního běhu vedla centrem Karlových Varů a vypadalo to že si to všichny parádně užili.

I pro tento běh je připraven PAMĚTNÍ LIST. Zde však není možné čerpat z výsledků (protože žádné nejsou), takže pokud jej chcete s vyplněným jménem je nutné do poznámky při dokončení objednávky napsat číslo fotky a požadované jméno účastníka.

Foto DM rodinný běh - Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2016, 2015, 2014

 

Fotky ze závodu půl maraton Karlovy Vary - DM rodinný běh 2017 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3516 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.