půl maraton Karlovy Vary - DM rodinný běh 2014

půl maraton Karlovy Vary - DM rodinný běh 2014

Fotky z nesoutěžního běhu DM rodinný běh 2014 který odstartoval sobotní dění na půl maratonu v Karlových Varech jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Předstartovní sprcha promáčela čekající účastníky, ale ihned po odstartování se déšt ustal a sluníčko začalo prohřávat prochladlé závodníky a závodnice .o)

I pro tento běh je připraven PAMĚTNÍ LIST. Zde však není možné čerpat z výsledků (protože žádné nejsou), takže pokud jej chcete s vyplněným jménem je nutné do poznámky při dokončení objednávky napsat číslo fotky a požadované jméno účastníka.

 

Fotky ze závodu půl maraton Karlovy Vary - DM rodinný běh 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2201 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.