Palestra Kbelská desítka 2011

Palestra Kbelská desítka 2011

Fotky z prvního závodu seriálu MIZUNO RUNNING CUP a to konkrétně ze závodu Palestra Kbelská desítka jsou připraveny k prohlédnutí zde. Sobotní závod provázelo krásné slunné počasí, rekordní počet startujících, vzácná návštěva Dana Zátopková a protože to byl již 25. ročník, máme pro zájemce připraven pamětní list se Vámi vybranou fotkuo, kde bude Vaše jméno a dosažený čas dle výsledkové listiny.

Fotky ze závodu Palestra Kbelská Desítka 2009

 

Fotky ze závodu Palestra Kbelská desítka jsou rozdělené dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Největší swkupina fotek jsou závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo. Další skupiny fotek jsou start závodu, běžci bez čísla, diváci, pořadatelé, dětské závody, vyhlášení vítězů, moderátor celé akce.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1613 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.