Okolobudějc 2011

Okolobudějc 2011

Fotky z prvního nezimního závodu série CYKLOMARATON tour 2011 a to konkrétně ze závodu SCOTT OKOLOBUDĚJC jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Jarní klasika v krásném okolí Hluboké nad Vltavou již nepotřebuje další komentáře .o)

Fotky z Okolobudějc 2010, 2009, 2008, 2007

 

Fotky ze závodu Okolobudějc 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Celá akce začínala závodem dětí a to přímo na startu hlavního závodu. Dětský závod se jel jen v areálu kde bylo celé zázemí závodu, spousta diváků povzbuzovala a pořadatelé pomáhali kde mohli. Před hlavním závodem jela zaváděcí motorka, několikrát se jelo v blízkosti kolejí, projížděl se tunel, krásná příroda a chodilo se do kopců... V cílovém prostoru byl Scott truck se svým zbožím a tam se také na konci vyhlašovali a oceňovali vítězové a vítězky ve všech kategoriích a na všech tratích. Na konci všeho pa byla tombola.

Dokonce závodník klatovského teamu vyhrál první místo ve své kategorii a všem se snad zvedne morálka .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3781 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.