Nova Author Cup 2011

Nova Author Cup 2011

Fotky ze závodu Nova Author Cup 2011 jsou připravené k vidění i objednání přímo zde. Byl to poslední závod letošní Author maraton tour a jeden z posledních MTB závodů letošní sezony. Letos počasí nebylo vůbec přívětivé a jak ohodnotil jeden kolega za těch pět hodin zažil všechna roční období, jen to léto bylo velmi krátké .o)

Jako novinku jsme si pro Vás připravili pamětní list s Vámi vybranou fotkou, Vaším jménem a dosaženým časem.

Výsledky Nova Author Cup 2011 jsou k vidění zde

Foto Nova Author Cup 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Nova Author Cup 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné číslo nebo jej neměli vůbec - tato skupina stojí za prohlédnutí... Doprovodná a záchranná vozidla, diváci, příroda, odvážlivci na hand biku, kteří jeli za stáj černí koně.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 26517 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.