Nova Author Cup 2008

Fotky z letos posledního MTB maratonu Nova Author Cup 2008, který byl součástí AUTHOR MARATON TOUR 2008 jsou k vidění zde. I letos se sjelo nebývale mnoho závodníků a závodnic si poměřit síly na u nás letos největší (počtem) MTB maraton do Josefova dolu. Počasí bylo víc než lákavé, protože vítr skoro nefoukal a teplota byla naprosto ideální na podzimní vyjížďku. A protože jsme fotili již několik let předchozí ročníky, můžeme Vám nabídnout foto z předchozích ročníků Nova Author Cup 2007, 2006 a 2005.

 

Všechny fotky z Nova Author Cupu 2008 jsou rozdělené standardně dle startovního čísla závodníka. I zde je velká skupina fotek pod slovíčkem nic (tam jsou všichni s nečitelným čísle, nebo bez čísla). Další slova použitá pro vyhledávání jsou: čtyřkolka, pořadatelé, slečna, helikoptera, koloběžka, přehrada, příroda. Pokud do řádku pro vyhledávání nezadáte žádný znak, je možné shlédnout všechny fotky.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 15080 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.