Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary

Fotky z Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2017 jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Sobotní akci odstartoval nesoutěžní DM rodinný běh následován půlmaratonem s vloženými štafetami.

Pro všechny zájemce je opět připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a časem dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2017 k nahlédnutí u pořadatelů

Foto Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2016, 2015, 2014

 

Fotky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2017 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Ženy si před své číslo doplní F (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice ze startovního čísla včetně písmena R. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, start, pořadatelé, Karlovy Vary.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 26606 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.