Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2014

Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2014

Fotky z Mattoni půl Maraton Karlovy Vary jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Druhý ročník toho závodu přilákal na start celé akce kolem tří tisíc účastníků a nebýt deště tesně před startem DM rodinného běhu bylo by vše skoro ideální .o)

Pro všechny zájemce je připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou se jménem a časem dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2014 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice ze startovního čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - stojí za prohlédnutí, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 13507 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.