Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2016

Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2016

Fotky z Mattoni půl maratonu České Budějovice 2016 jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Celou sobotní akci zahájil nesoutěžní DM rodinný běh a od 19 hodin se vydali na trať všichni ostatní.

Pro všechny zájemce je připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou se jménem a časem dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton České Budějovice 2016 jsou k vidění zde

Foto půl maraton České Budějovice 2015, 2014, 2013, 2012

 

Fotky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton České Budějovice 2016 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Ženy si před své číslo doplní F (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice a písmeno R ze startovního čísla, přesně jako na startovním čísle. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 14432 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.