budějovický půl maratón 2013

budějovický půl maratón 2013

Fotky z hlavního závodu Mattoni 1/2 Maraton České Budějovice 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Již druhý ročník se povedl na výbornou. Trať perfektně připravená, značená, kolem fandící fanoušci - vše jak má být.

Výsledky z Mattoni 1/2 Maraton České Budějovice 2013 k nahlédnutí zde

Pro všechny zájemce máme připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, Vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Foto budějovický půl maraton 2012

 

Fotky ze závodu Mattoni půl Maraton České Budějovice 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice ze startovního čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, diváci, pořadatelé, vyhlášení nejrychlejších, všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - opravdu stojí za prohlédnutí.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8175 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.