Krušnohorská třicítka 2011

Krušnohorská třicítka 2011

Fotky ze závodu Krušnohorská 30 jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Nedělní závod v okolí Cínovce s krásným slunečným počasím. Co víc si přát na zimní radovánky .o)

 

Fotky ze závodu Krušnohorská třicítka jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Celý závod začínal samozřejmě na startu, jelo se krásnou přírodou. Někteří závodníci měli při focení nečitelné číslo, někteří jeli jen tak bez čísla a na celý závod dohlíželi pořadatelé a samozřejmě diváci. Máme nafocený i závod dětí a samozřejmě také vyhlášení vítězů.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2600 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.