Kbelská 10 - 2012

Kbelská 10 - 2012

Fotky ze závodu Palestra Kbelská desítka 2012, který byl prvním závodem Mizuno Running Cup 2012 jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné slunečné počasí a nová trať přilákalo opět více závodníků než v předešlých letech .o)

Výsledky závodu Palestra Kbelská desítka 2012 k vidění zde

Foto Palestra Kbelská 10 2011, 2009

 

Fotky ze závodu Palestra Kbelská 10 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Startovní pole závodu, pořadatelé - vodiči - motorky - auta, všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2608 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.