Karlův běh volně - sobota 2012

Karlův běh volně - sobota 2012

Fotky ze závodu Karlův běh – memoriál Jana Pravečka sobota - volná technika, který byl i letos součástí seriálu stopa pro život jsou připravené k prohlédnutí i objednání zde. Letošní mrazivé počasí to závodníkům vůbec neusnadnilo, ale na startovním poli to nebylo vůbec znát .o)

Výsledky Karlův běh volně - sobota 2012 k nahlédnutí zde

Foto Karlův běh volně - sobota 2011

 

Fotky ze závodu Karlův běh volně - sobota 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než třímístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné číslo, účastníci bez startovního čísla, pořadatelé, příroda

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1263 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.