Karlův běh volně 2011

Karlův běh volně 2011

Fotky ze závodu Karlův běh – memoriál Jana Pravečka - sobota - volná technika jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Celý závod se jel v okolí Božího Daru, kde byla sněhová pokrývka a dalo se závodit .o) Výsledky ze závodu jsou k nahlédnutí zde.

 

Fotky ze závodu Karlův běh – memoriál Jana Pravečka 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni ti co měli po vyfocení nečitelné startovní číslo a zde jsou všichni, kteří tam byli na běžkách bez čísla. Každý závod začíná na startu, kde je spousta kameramanů, pořadatelů a my jsme zde vedle startu měli hned i cíl. První závod který odstartoval byli dětské závody, jelo se zimní přírodou v okolí Božího Daru, kde byla i Ježíškova cesta, po které se z části jel závod. V závodním davu se nám objevila také Katka NEUMANNOVÁ, zasahovala nám při poranění Horská služba a všichni co se vraceli do cíle měli možnost pozorovat na velké louce jak se provozuje snowkiting. V cíli pak hrála živá kapela a proběhlo také vyhlášení vítězů.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1790 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.