Jilemnická 50 a 25 2011

Jilemnická 50 a 25 2011

Fotky z nedělního závodu Jilemnicka 50 a 25 jsou připraveny k prohlédnutí zde. Letošní závod se opět přesunul na Benecko a zdejší okruh otestoval skoro 500 závodníků a závodnic.

Fotky ze závodu Jilemnická 50 z roku 2010, 2009

 

Fotky ze závodu Jilemnická 50 a Jilemnická 25 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek jsou závodníci, kteří měli při focení nečitelné číslo, takže je nutné si projít fotky a poznat sám sebe .o) Jsou to fotky ze sjezdu kde jste jeli ve vajíčku a dokonce jste se smáli a mávali do objektivu. Vetšina z nich je velmi povedená, ale číslo není vidět... Další fotky jsou diváci, účastníci bez čísla, pořadatelé, vyhlášení vítězů, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4735 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.