Ještěd Tour 2012

Ještěd Tour 2012

Fotky ze závodu Ještěd Tour Kooperativy 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník provázely občasné přeháňky, proto to po trase celkem klouzalo a ve sjezdech to nebylo příjemné. Tři délky tratí ze kterých si musel vybrat úplně každý a ti nejodvážnější se jeli podívat až na Ještěd.

Výsledky ze závodu Ještěd Tour Kooperativy 2012 k vidění zde

Foto Ještěd Tour 2009

 

Fotky ze závodu Ještěd Tour Kooperativy 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ve startovních číslech nejsou písmena značící délku tratě, takže nezadávat písmena, ale pouze čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Doprovodná motorka, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, závodnický pád.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3743 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.