Ještěd Tour Kooperativy 2009

Fotky z dalšího závodu seriálu KOLO PRO ŽIVOT a to z druhého ročníku Ještěd Tour Kooperativy jsou pro Vás připraveny zde. Letošní trať měla tři délky 20 km fitness jízda, 50 km a 90 km královská trasa. Velice hezké okolí Liberce se spoustou stoupání včetně výšlapu na Ještěd udělalo při slunném počasí své .o)) Každý kdo statčeně dojel do cíle vyhrál.

 

Foto z Ještěd Tour je rozdělené dle startovních čísel závodníků, ale vzhledem k číslování je možné že se pod jedním číslem nachází víc lidí (stejná číselná řada na víc tras), tak se pak musíte poznat podle drzů, kol atd. Stejně tak jsou na tom i závodníci, kteří měli při focení nečitelná čísla, nebo ti kteří si jeli trať projet jen tak bez čísla. Další skupiny fotek jsou: doprovodné motorky, příroda, Liberec, diváci, TOP FOTO, všechny fotky, černí koně, SPINFIT LIBEREC.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 7584 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.