WINTER RUN Praha - 2015

WINTER RUN Praha - 2015

Fotky z posledního závodu série WINTER RUN a to konkrétně WINTER RUN Praha - 2015 jsou roztříděny a připraveny k prohlédnutí i objednání. Krásně jarní počasí, sluníčko, příjemné prostředí na Ladronce, dobrá nálada ve startovním poli i kolem - to vše je ideální stav na proběhnutí se.

Pro všechny zájemce je připravený pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem.

Výsledky ze závodu WINTER RUN Praha 2015 zde

 

Fotky ze závodu WINTER RUN Praha 2015 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start závodu, všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, předjezdec Zdenda, vyhlášení nejrychlejších, diváci a všichni kdo museli hned po závodě referovat pocity mobilem .o))

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2451 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.