Šumavský skatemaraton a minimaraton 2012

Šumavský skatemaraton a minimaraton 2012

Fotky ze závodu Šumavský skatemaraton a minimaraton, který se jel v sobotu v okolí Kvildy za krásného slunného počasí jsou k vidění i objednání přímo zde. Celý závodní víkend odstartoval v sobotu Šumavský minimaraton, kde poměřily síly děti a to na tratích 1, 2, 5 a 8 km. Nejmenší děti pomáhala rozjíždět Kateřina Neumannová, která sledovala všechny malé závodníky a hledala mladé talenty .o) Pro dospělé se od 12 hodin odstartoval závod 20 km volnou technikou, který vyhrál KOŽÍŠEK Dušan a z žen přijela do cíle první PEŠINOVÁ Jitka.

Kompletní výsledky jsou k vidění zde

Foto Šumavský skatemaraton 2011, 2010, 2009

 

Fotky ze závodu Šumavský skatemaraton a minimaraton 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, účastníci bez čísla, povzbuzující diváci, pořádná rozcvička před startem, obětaví pořadatelé, moderátor Tomáš a příroda v okolí Kvildy.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2598 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.