Sparkassen Jet und Junior Skadi Loppet volně -2012

Sparkassen Jet und Junior Skadi Loppet volně -2012

Fotky ze sobotního závodu Skadi Loppet Sparkassen Jet und Junior Skadi Loppet 2012 jsou roztříděné dle startovních čísel závodníků a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné slunné sobotní počasí, jedna nová 15 km dlouhá trať a spousty sněhu slibovaly krásný zážitek ze závodu. Ráno vše rozjely nejmladší děti na tratí 2 km, 4 km, 6 km, pak odstartovala nová 15 km a v jednu hodinu se jel sobotní hlavní závod 30 km volnou technikou.

Výsledky Skadi Loppet 2012 k nahlédnutí zde

Foto Skadi Loppet volně 2010 a 2008

 

Fotky ze závodu Sparkassen Jet und Junior Skadi Loppet volně - 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Velká skupina fotek, která stojí za prohlédnutí jsou všichni s nečitelným startovním číslem po vyfocení, start závodu a samozřejmě všudepřítomní a povzbuzující diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4440 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.