Soběšická Muldička 2012

Soběšická Muldička 2012

Fotky z dětského závodu Velo Hanák Muldička 2012, který se jel v těsné blízkosti velkého závodu velkého závodu jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí popř. objednání přímo zde. Jednoduchý okruh, cvičné jízdy, rozmělněné starty po pěti závodnících, to vše byla nedělní muldička .o)

Výsledky Velo Hanák Muldička 2012 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu Velo Hanák Muldička 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, povzbuzující diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 567 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.